Autodesk Vault - Özellikler

Autodesk® Sayısal Modelleme teknolojisinin bir parçası olan Autodesk® Vault veri yönetimi ürün ailesi tüm sayısal tasarım verilerinizi izlemenizi ve yönetmenizi sağlar. Verileri güvenli bir şekilde merkezi bir alanda depolar; böylece ekipler Sayısal Modelleme bilgilerine kolayca ulaşabilir, bunları paylaşabilir ve yeniden kullanabilir. Autodesk Vault ürün ailesi ile dosyalarınızın ne olduğunu araştırmak yerine daha yenilikçi tasarımlara odaklanabilirsiniz.

Ekiplerinizi birbirine bağlayın

Ekip tabanlı tasarım desteği ile verimliliği geliştirin. Autodesk Vault ürün ailesi, tasarım verisini riske atmadan aynı proje üzerinde diğer tasarımcılar ile birlikte çalışmanızı sağlar. Birden fazla kullanıcı işlevselliği ile tasarım verisine ulaşımda kontrol sağlar. Böylece tüm çalışma grupları—yöneticilerden mühendislere ve tasarımcılara kadar—tasarım sürecine katılabilirler. Her sayısal modele ait verileri güvenli ve merkezi bir lokasyonda izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Autodesk® Vault Workgroup ve Autodesk® Vault Professional yazılımları diğer Autodesk yazılımları ile entegre çalıştığından, kavramsal tasarımdan imalata kadar tüm verileri hassas bir şekilde yönetmek hızlı ve kolaydır.

Verimliliği geliştirin

Tekerleği yeniden icat etmeye gerek yok! Autodesk Vault ürün ailesi verilerin yeniden kullanımı ve benzer işler için gerekli süreci kısaltan araçlar içerir. Böylece ürünleri daha hızlı üretebilirsiniz. Karmaşık bir modele ya da çizime sıfırdan başlamak yerine yeni bir tasarım için benzer bir sayısal modeli kullanabilirsiniz. Vault ürün ailesi verileri daha hızlı izlemenizi, bulmanızı ve organize etmenizi sağlayan araçlar ile verimliliği artırır. Kaydedilmiş aramalar ve kısa yollar verilerin bulunmasını hızlandırır. Verimlilik araçları ise uygumaya özgü bağları koparmadan tasarımların değiştirilmesini sağlar. Veri organizasyon araçları modellerin özelliklerini indekslemenize yardımcı olur. Böylece özelliklere göre aramayı gerçekleştirebilirsiniz.

Revizyonları kontrol edin

Değişiklikleri yapmak iş akışınızı kesintiye uğratmamalı: Tasarım alternatiflerini tasarım uygulamanızdan kontrol edebilirsiniz. Vault Workgroup ve Vault Professional, bir tasarımın tarihini tutar. Böylece istediğiniz zaman daha önceki revizyonlara geri dönebilirsiniz. Daha sonra Vault ürün ailesi ile revizyonları yayımlayabilir ve izleyebilirsiniz. Bu sayede tasarım ekibi her zaman doğru revizyona ulaşabilir. Autodesk Vault ürün ailesi ile tasarımdan imalata kadar olan süreçte sayısal modeliniz üzerindeki kontrolünüzü korursunuz.

Veri yönetimi yetenekleri 

Autodesk Vault ürün ailesi tasarım verilerini organize ederek, yöneterek ve revizyonların izlenmesiyle ürün geliştirme süreçlerini hızlandırır ve tasarımlara yaptığınız yatırımları optimiz eder.

Autodesk Vault Workgroup

Autodesk Vault Workgroup veri yönetimi yazılımı Sayısal Modelleme bilgilerini yaratarak ve paylaştırarak verimliliği artırmanızı ve
tasarım sürecinizi hızlandırmanızı sağlar. Vault Workgroup veri yönetimi, veri arama ve yeniden kullanma, revizyon kontrolü ve basit yönetim ve ayarlama araçları içerir.

Autodesk Vault Professional

Autodesk Vault Professional yazılımı Autodesk’in sunduğu en geniş veri yönetim çözümüdür. Vault Professional yazılımı Vault Workgroup’un sunduğu tüm özellikleri içerir. Bunlara ek olarak mühendislik değişim emirlerinin izlenmesi, malzeme listelerinin yönetimi ve diğer iş sistemleriyle veri alış-verişi gibi özellikleri sunar.

Hangi Vault Sürümü Size Göre? Karşılaştır.

Vault Basic
Veri yaratımını, simülasyonu ve dokümantasyonu organize edin, yönetin ve izleyin

Vault Workgroup
İş uygulamalarıyla entegre gelişkin işlevsellik ve özellikler

 

Vault Professional
Birden fazla iş sistemlerinin entegre edin

 

 

 

 

 

 

 

Autodesk Vault'un genel özellikleri hakkında aşağıdaki videolara bakabilirsiniz:

 • Microsoft Office Entegrasyonu (2:05 dk.)
  Microsoft Office Entegrasyonu (2:05 dk.)
 • Microsoft Outlook Entegrasyonu (1:43 dk.)
  Microsoft Outlook Entegrasyonu (1:43 dk.)
 • Thin Client (1:28 dk.)
  Thin Client (1:28 dk.)
 • Web Client (2:22 dk.)
  Web Client (2:22 dk.)
 • Hızlı Veri Arama (1:55 dk.)
  Hızlı Veri Arama (1:55 dk.)
 • Veri Kopyalama ve Yeniden Kullanım (7:00 dk.)
  Veri Kopyalama ve Yeniden Kullanım (7:00 dk.)
 • CAD Entegrasyonu (7:23 dk.)
  CAD Entegrasyonu (7:23 dk.)
 • Tarih ve Dönüm Noktaları (2:28 dk.)
  Tarih ve Dönüm Noktaları (2:28 dk.)
 • Veri Standardı (1:53 dk.)
  Veri Standardı (1:53 dk.)
 • Projeler ve Raporlamalar (2:35 dk.)
  Projeler ve Raporlamalar (2:35 dk.)
 • Kimlik Kartı ve BOM Yaratımı (1:21 dk.)
  Kimlik Kartı ve BOM Yaratımı (1:21 dk.)
 • BOM Yönetimi (2:24 dk.)
  BOM Yönetimi (2:24 dk.)
 • Otomatik Toplu Çıktı Alma (1:41 dk.)
  Otomatik Toplu Çıktı Alma (1:41 dk.)
 • Revision Emirleri İş Akışı (2:23 dk.)
  Revision Emirleri İş Akışı (2:23 dk.)

Autodesk Vault Özellikleri

Formu Doldurun Biz Size Ulaşalım