Autodesk Navisworks - Özellikler

Tesis Projelerinizde Daha Fazla Kontrol

Autodesk® Navisworks® ve AutoCAD Plant 3D yazılımları tasarım gözden geçirme, görselleştirme ve hata analizleri için uyumlu olarak çalışır.

Model ve dosyaları bir araya getirmek

Birçok 3B tasarım yazılımından gelen modelleri ya da taranmış tasarım, inşaat ve diğer proje verilerini bir araya getirin.

Gözden geçirme araç kiti

Mesafe, alan ve açı ölçme özellikleri ve kamera bakışları ile görseller üretin. Kesit görünüşler ile detayları inceleyin.

İş birliği araç kiti

Gelişkin işaretleme ve aranabilir notlar ile iletişimi geliştirin. Tesis içinde gezinmeleri kaydedin ve paylaşın.

NWD ve 3B DWF yayımlama

Tüm projenizi tek bir NWD ya da DWF dosyası içinde yayımlayın ve paylaşın. Bu dosyalar güvenli bir şekilde saklanabilir, %90 oranında sıkıştırılabilir. Web ya da Microsoft® Office dokümanları aracılığıyla görüntülenebilir.

4B programlama

İnşaat zamanlamasını 4B olarak simüle edin ve böylece tüm proje aktiviteleri hakkında iletişim kurun, analiz edin ve bunları doğrulayın.

Çakışma analizi

Tesis kurulumundan önce, sayısal olarak çakışmaları analiz edin ve bulun. Çakışmaları model ölçeğinde inceleyin. Çakışmayan tüm bileşenleri saydamlaştırarak, çakışan modelleri daha rahat görün.

Gerçek zamanlı navigasyon

Tüm projeyi gelişkin navigasyon araçlarıyla gözden geçirin. Bu araçlar arasında, gezinme, çevreye bakınma, zum, pan, yörünge, kuş bakışı gibi araçlar yer alır. Bu işlemler sırasında Autodesk® ViewCube® ve Autodesk® SteeringWheels® araçlarını kullanbilirsiniz. Yer çekimini dikkate alan, katı-nesne tanıyan bir yapıda gerçek-zamanlı deneyim yaşayın. 

Autodesk Navisworks Özellikleri

Formu Doldurun Biz Size Ulaşalım