Sponsoru Olduğumuz Autodesk Teknik Zirvesi 2018 Başlıyor

                                                

Siz değerli Autodesk kullanıcılarımızı, bu sene gerçekleşecek en geniş çaplı yazılım etkinliği olan Autodesk Teknik Zirvesi’ne davet ediyoruz.

Autodesk, 3-4 Ekim 2018 tarihlerinde Marriott Hotel İstanbul Şişli’de gerçekleştirilecek olan Autodesk Teknik Zirvesi etkinliği ile süreklilik kazanan güçlü etkinlikler serisine bir yenisini daha ekliyor.

3 Ekim’de Üretim Sektörü Oturumları ve 4 Ekim’de Yapı Sektörü Oturumları olarak iki ayrı günde düzenlenecek zirvede, yapı ve üretim sektörü profesyonelleri bir araya geliyor. Önceki etkinliklerden farklı olarak, mevcut Autodesk kullanıcılarını hedeflediğimiz bu buluşma, katılımcıların ürün ve çözümlerimiz ile ilgili teknik bilgi seviyesini ve teknik yeterliliklerini artırmaya yönelik içeriklerden oluşuyor.

Autodesk yazılımlarını kullanan uzmanlar, teknik oturumlar ve bilgisayarlı uygulama çalışmalarını içeren laboratuvar oturumları sayesinde Autodesk dünyasındaki yenilikleri, önemli ipuçlarını ve deneyimlerini sektör profesyonelleri ile paylaşıyor.

Tarih: 
3 Ekim, 2017 - 08:30 to 4 Ekim, 2017 - 17:00