Markforged 3D Yazıcıları

Markforged logoPatentli teknolojileri ve başarılı ürünleri ile 3D baskı ve malzeme sektörlerinde devrim yaratan Markforged'un Mark Two ve Mark X 3D yazıcıları, satış ve teknik desteğini sağladığımız ürün portföyümüzde.

Mühendislik uygulamalarınız, atölye/takımhane ihtiyaçlarınız ve işlevsel prototipleriniz için yüksek mekanik dayanım, ısıl kararlılık, ölçüsel doğruluk ve üstün görsellik gerektiren parçalarınızı Mark Two ve Mark X 3D yazıcıları ile ofis ortamında üretebilirsiniz.

 

Mark Two 3D Yazıcı3D baskı katmanları arasına kesintisiz kompozit elyaf malzeme eklemesini gerçekleştirerek sağlam parçalar üreten Mark Two ve Mark X 3D yazıcıları, tasarımdan üretime giden kritik süreçte, beklemeleri, hatalı geri dönüşleri ve maliyetleri azaltan en büyük yardımcılarınız olacaktır.

 

 

 

Markforged kompozit filamentlerMühendislik uygulamaları ön planda tutularak tasarlanmış Markforged 3D yazıcılarında kullanılan plastik ve kompozit elyaf malzemeler, bu tür uygulamaların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde geliştirilmiştir. Tüm malzemelerin (filament) mekanik ve ısıl özellikleri ilgili uluslarası standartlar kapsamında yoğun testlerden geçirilerek doğrulanmaktadır.

 

 

EigerMarkforged kit'leri ile birlikte gelen EIGER yazılımı, CAD modellerinizi Mark Two ve Mark X 3D yazıcıları için baskıya hazırlar. Hızı, mükemmel arayüzü, tarayıcı tabanlı gelişmiş ve kullanıcı dostu özellikleri ile tasarımcıya parça modelini istediği sağlamlıkta baskıya hazırlamak için tüm imkanları sunar.

 

 

Daha fazla bilgi için:

Teknik Destek

Formu Doldurun Biz Size Ulaşalım