Mark X

Tasarım ofisinizde veya üretim hattınızda, verimi, inovasyonu ve hızı artırırken, zaman kaybını ve maliyetleri azaltın. Son kullanım parçaları ve işlevsel prototipler için ihtiyacınız olan unsurların tümü Mark X'de var.

Markforged Mark X

Mark X ile Gelen Yenilikler

  • Baskı başlığında yer alan lazer tarayıcı ile baskıya gönderdiğiniz 3D modelin belirlediğiniz katmanlarının baskı ile ölçüsel kontrolu. X/Y eksenlerinde 50 mikron, Z ekseninde 1 mikron hassaslıkta tarama yapabilen bu yenilik baskı sürecinizdeki olası ölçüsel hataların erken uyarısını verir, gereksiz zaman ve malzeme kayıplarınızı önler. FDM metodunu kullanan 3D baskı sektöründe ilk olan bu teknoloji aynı zamanda, yazılım olarak Mark X'e (firmware) ve Eiger'e eklenecek sayısız güncellemenin öncü habercisidir.

Markforged Mark X Lazer Tarayıcı

  • ONYX  ve endüstriyel Naylon malzemeler ile yaptığınız baskılarınızda 50 mikron katman çözünürlüğü ile çok daha parlak ve pürüzsüz ürün yüzeyleri ile gelen üstün görsellik ve ölçüsel doğruluk. Özellikle form yüzeylerde ancak hassas talaşlı imalat teknikleri ile elde edebilecek bu çözünürlük sayesinde 3, 4, 5 eksen CNC programlama yükü altına girmeden karmaşık parça, prototip ve takımların üretimi artık çok kolay.

Markforged Mark X 50mikron katman çözünürlüğü

  • Büyük baskı boyutları (330mm x 250mm x 200mm) sayesinde 3D prototipleme ve parça envanterinizde dikkate değer oranda artış. Büyük parçaların sağlam 3D baskıları ile üretim hattınızdaki tezgahları ve işgücünü daha az kullanın. Siz prototiplerinizi ofisinizden üretirken, CNC tezgahlarınız seri üretime kesintisiz devam etsin.

Markforged Mark X geniş baskı tablası

Otomotiv, havacılık, savunma sanayii, dayanıklı tüketim malları, endüstriyel tasarım gibi daha bir çok örneği verilebilecek sektörlerin; arge, ürün geliştirme, test ve prototipleme faaliyetlerinde sağladığı sayısız avantaj ile Mark X yatırım getirisini çok kısa bir sürede gerçekleştirecektir.

Mark X ürün Broşürü

Markforged Mark X Ürün Ailesi
Mark X ile basılmış bir şarjlı el maktkabı gövde profili
Mark X ile gövdesi tek parça olarak basılmış 4 pervaneli drone
Mark X ile basılmış bir şarjlı el maktkabı gövde kalıbı
Mark X ile gövdesi tek parça olarak basılmış drone uçuş denemesinde
Mark X ile basılmış işlevsel boru anahtarı. Tutucu çenelerde karbon fiber katkısı vardır.

Teknik Destek

Formu Doldurun Biz Size Ulaşalım