3D Prototipleme Hizmetleri

İşlevsel Prototiplerinizi Birlikte Üretelim...!
3D yazıcılarımızda üreteceğimiz sağlam prototipler ile tasarımlarınızı artık işlevsel olarak da test edebilirsiniz. Mark Two ve Mark X 3D yazıcıları endüstriyel dayanıma sahip mühendislik parçaları üretmek için geliştirilmiştir.

 

Mark Two ile prototiplemeAutodesk CAD/CAM/CAE yazılımları uzmanlığımıza, Markforged Mark Two 3D yazıcıları ile işlevsel prototipleme hizmetlerini de ekledik. Mark Two 3D yazıcılarının kompozit elyaf katkılı 3D baskı yeteneği prototiplerinize işlevsel sağlamlığı kazandıracaktır.

 

 

 

 

Markforged ile prototiplemeTasarladığınız ürünlerin prototiplerinde görselliğin üzerinde, yüksek ölçüsel doğruluk ve işlevsel sağlamlık özelliklerini de arıyorsanız lütfen iletişim formunu doldurun, sizi arıyalım. Prototipleriniz için mühendislik ve 3D baskı grubumuz çalışmaya başlasın.

 

 

 

 

Markforged ile prototiplemeİşlevsel prototiplerinizin 3D baskı ile üretilmesi sizi tezgah kullanımı ve takım hazırlama masraflarından kurtarır, ürün doğrulama sürecinizi önemli oranda kısaltır.

Konvansiyonel üretim teknikleri ile üreteceğiniz prototipler kimi zaman 5-eksen CNC kullanımı, kimi zaman da enjeksiyon kalıbı imalatı gibi zahmetli metotları gerektirebilir. Bu tür pahalı süreçlerde kaybedeceğiniz zamanda birden fazla 3D prototipleme çalışması gerçekleştirebilir ve son ürüne ulaşmak için kaçınılmaz deneme/yanılma aşamalarını süratle tamamlayabilirsiniz.

 

Mark Two ile 3D basılmış fiberglas kompozit katkılı pervane.
Mark Two ile 3D basılmış onyx (naylon + karbon fiber) elektronik devre kutusu.
Mark Two ile 3D basılmış onyx (naylon + karbon fiber) braket ve köşe detayı keskinliği.
Mark Two ile 3D basılmış onyx (naylon + karbon fiber) rulman yuvalı çavuş dişliler.
Mark Two ile 3D basılmış onyx (naylon + karbon fiber) elektronik devre kutusu - İç detay örnekleri

Teknik Destek

Formu Doldurun Biz Size Ulaşalım