Autodesk Sektörel Ürün Çözümleriyle Tanıştınız mı?

Autodesk sektörel çözüm paketleri, sektörünüzde kullanılan en temel Autodesk yazılımlarını içeren geniş bir ürün yelpazesine erişmenin en kolay ve esnek yoludur.

Neden Autodesk Sektörel Ürün Çözümleri?

  • Sektörünüze yönelik en temel Autodesk yazılımlarını içeren ve zamanla gelişip daha iyi hale gelecek olan geniş bir ürün yelpazesine erişim
  • En son yazılım sürümlerine ve geliştirmelere sürekli erişim
  • Esnek uzunluklu lisans dönemleri (aylık, üç aylık, yıllık veya çok yıllık)Hem tek kullanıcı (bireysel) hem de çoklu kullanıcı (paylaşılan) için erişim sunulmaktadır
  • Önceki Sürümü Kullanım Hakları
  • Global Seyahat Kullanım Hakları 
  • Daha fazla bulut hizmetine erişim
  • Teknik destek
  • Yönetim araçları

Daha Fazla Değer - Çok rekabetçi bir fiyat politikası ile sunulan sektörel çözüm paketleri, Premium Paketler'den çok daha fazla değer sağlar. 

Sürekli Geliştirme - Sektörel çözüm paketleri, değişen iş ihtiyaçlarınızı gelişmiş iş akışlarıyla karşılamak için yeni uygulamalara ve bulut hizmetlerine erişim sağlamak üzere sürekli gelişecek biçimde tasarlanmıştır. Yılda bir kere yeni ürün sürümü beklemektense yayınlandığı anda yeni çıkan teknolojilere erişim imkanına sahip olacaksınız. 

Daha Fazla Esneklik ve Seçenek - Sektörel çözüm paketlerine tek kullanıcı veya çoklu kullanıcı erişiminin yanı sıra farklı dönem uzunluğu seçenekleri sunan abonelikler sayesinde işletme ihtiyaçlarınıza en uygun seçeneği tercih etme konusunda daha fazla esnekliğe sahip olacaksınız. “Design & Creation Suites” abonelikleri şu anda tek kullanıcı için erişim imkanı sunmaktadır. 

Daha Fazla Bulut Hizmeti - Şu anda “Design & Creation Suites” te kullanılabilenden daha fazla bulut hizmetine erişebilecek ve bulutta bilgi işlem gücünden daha iyi yararlanma fırsatına sahip olacaksınız.  

Ayrıca, müşterilerin bulut hizmeti başına tek bir adlandırılmış kullanıcıyla sınırlı olduğu paketlerden farklı olarak, çoklu kullanıcı erişimli bir çözüm paketine abone olduğunuzda bulut hizmetlerine paylaşımlı erişim olanağı sunabilirsiniz.  

Basitleştirilmiş Paketleme - Sizin için en uygun teklifin hangisi olduğunu belirlemenizi kolaylaştırdık. Birçok farklı paketi değerlendirip standart, premium veya ultimate katman arasında bir seçim yapmak yerine tüm temel yazılım araçlarınızı aşağıdaki üç çözüm paketinden birinde bulabileceksiniz:

Autodesk Sektörel Ürün Çözümleriyle Tanıştınız mı?